Weber.mix RM mišinys siūlių rievėjimui

Prekės aprašymas
 

Mišinys siūlių rievėjimui

 
NAUDOJIMO SRITYS 
Weber.mix RM – tai spalvotas cementinis rievėjimo mišinys, su traso priedu , paruoštas naudoti sumaišius su vandeniu. Skirtas sienų, kaminų, židinių, arkų, skliautų, tvorų ir kitų elementų apdailinių siūlių rievėjimui, sumūrytų iš klinkerio, keramikos, silikatinių plytų taip pat blokelių, betono. Tinka fasadinių plytelių, natūralaus ir dirbtino akmens, rankų darbo plytelių siūlių rievėjimui, kurių storis ne daugiau kaip 1,5-2,0 cm. 
Pastaba: Prieš porėtų ir itin absorbuojančių plytų ir kitų elementų rievėjimą, atlikite bandymus statybvietėje ar nepakis gaminių atspalvis. 
 
SAVYBĖS 
Mišinyje naudojamas specialus traso priedas, kuris sumažina spalvos pakitimus ir baltų dėmių atsiradimą. Gamyboje naudojami neorganiniai neblunkantys pigmentai. Atsparus šalčiui, lietaus ir saulės poveikiui. Labai geras sukibimas su paviršiumi. Pralaidus vandens garams. Skirtas vidaus ir išorės darbams. 
 
PAVIRŠIUS IR PAGRINDO PARUOŠIMAS 
Rievėjimas atliekamas pilnai išdžiūvus mūro mišiniui, ne ankščiau, kaip 2 savaitės po mūrijimo darbų. Siūlės ir plytos turi būti švarios ir sausos, be skiedinio likučių. Rekomenduojamas siūlės įgilinimas – 12-15 mm. Prieš vykdant darbus, siūlės ir plytų paviršiaus nedrėkinti. 
 
MIŠINIO PARUOŠIMAS 
Į 3,1- 3,3 l švaraus, vėsaus vandens pilama 25 kg mišinio ir išmaišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektriniu maišikliu arba betono maišykle. Naudodami pastarąją, mišinį maišyti 3-4 min. Nedidelius kiekius galima išmaišyti ir rankiniu būdu. Išmaišyta masė 10 min. paliekama brandinimui. Prieš naudojant, būtina permaišyti. Siekiant išvengti spalvotų mišinių atspalvių pasikeitimo, maišant reikia labai atidžiai dozuoti vandenį. Per didelis vandens kiekis didina mišinio susitraukimą ir mažina stiprumą, šviesina atspalvį. Paruoštas mišinys turi būti sunaudotas per 2 valandas. 
 
SIŪLIŲ RIEVĖJIMAS 
Rekomenduojami siūlių matmenys – ne mažesni, kaip 10x10 mm ir ne didesni nei 20x20 mm. Rievėjimo darbai atliekami iš viršaus į apačią, rekomenduojama siūles įgilinti. Venkite paviršiaus užteršimo, išteptą paviršių valykite sausu būdu, naudojant šepetį, neplaukite vandeniu! Aplinkos ir paviršiaus temperatūra darbo metu ir sekančias 7 dienas turi būti nuo +10oC iki +25oC. Rievimas paviršius turi būti apsaugotas nuo lietaus, rasos, stipraus vėjo ir tiesioginių saulės spindulių. Uždengiant paviršių, reikia užtikrinti vėdinimo galimybę. Naudojant fasado impregnavimo priemones, darbai turi būti atliekami ne ankčiau, kaip po 30 dienų nuo rievėjimo darbų atlikimo. 
 
TECHNINIAI DUOMENYS 
 
Sudėtis cementas, smėlis, modifikuojantys priedai
Spalvos Siūlomos 4 : pilka, tamsiai pilka, tamsiai ruda, juoda
Stipris gniuždant 5 N/mm2
Pakuotė 25 kg maišas
Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse daugiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.
Sąnaudos apie 7 kg/m2, kai siūlės plotis 15 mm