Weber.therm 403 klijavimo mišinys

Prekės aprašymas

 

 

Weber.therm 403 - klijavimo mišinys, skirtas klijuoti polistireno plokštes ant mūro, betono ir pan. mineralinių paviršių. Naudojamas lengvose fasadų šiltinimo sistemose, tokiose kaip Weber MW F010. Galima naudoti mineralinio pagrindo išlygininmui ir duobių užtaisymui.  Pašiauštą ekstruzinį polistireninį putplastį patartina klijuoti su Weber.therm 410.

SAVYBĖS 
Atsparus vandeniui, maža vandens įgertis, atsparus šalčiui, laidus vandens garams, puikiai sukimba, elastingas, vienalytis, naudotinas pastatų viduje ir išorėje, lengvai ir greitai užtepamas. 

PAVIRŠIUS BEI PAGRINDO PARUOŠIMAS 
Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Pagrindas gali būti sausas arba drėgnas, bet nešlapias. Seną, netvirtą, atšokusį tinką reikia pašalinti. Pagrindą, kurio didelis sugeriamumas, reikia nugruntuoti gruntu, tokiu kaip SAD 54arba Weber PG 221mažiausiai prieš 12 valandų iki polistireno plokščių klijavimo. Jei paviršiaus nelygumai nėra didesni kaip 20 mm, jie išlyginami, tepant vieną arba kelis klijų skiedinio Weber.therm 403 sluoksnius. 

MIŠINIO PARUOŠIMAS 
Sausasis mišinys Weber.therm 403 (25 kg) supilamas į 4,25-5,0 l švarų, vėsų vandenį ir išmaišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektriniu maišikliu. Maišoma 3-4 minutes, kol susidaro vientisa masė ir paliekama 10-15 min.brandinimui. Prieš naudojant būtina permaišyti. Paruoštą skiedinį reikia sunaudoti per 2 val.

KLIJAVIMAS 
Klijuojant polistireno plokštes ant lygaus paviršiaus skiedinys lygiu sluoksniu tepamas dantyta 10x12 glaistykle. Jeigu paviršius nelygus, ant polistireno plokštės skiedinys tepamas visu perimetru palei plokštės kraštą, o viduryje uždrebiami 3-6 skiedinio gumulėliai. Prie pagrindo turi būti priklijuota ne mažiau kaip 50 % polistireno plokštės paviršiaus. Klijais apteptos plokštės tolygiai prispaudžiamos prie pagrindo ir pataisomos iki reikalingos geometrinės padėties. Netinkamas klijuoti ekstruzinį polistireninį putplastį (XPS). 

ORO SĄLYGOS KLIJAVIMO METU 
Oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +5oC ir aukštesnė kaip +25oC. Laikas, per kurį skiedinys visiškai surišamas, esant dideliam santykiniam oro drėgnumui ir žemai temperatūrai, gali pailgėti iki kelių dienų. 

TECHNINIAI DUOMENYS 

Sudėtis  Cementas ir polimerinės medžiagos 
Sukibimas su betonu po 28 parų >0,5 N/mm2  
Sukibimas su polistirenu po 28 parų   >0,08 N/mm 
Atsparumas gniuždymui po 28 dienų   >8 N/mm2 
Atviras džiūvimo laikas  Apie 20 min.  
Išeiga  

Apie 4,0-5,0 kg/m2  (esant lygiam paviršiui), 10 kg/m2 

(esant nelygiam paviršiui) 

Pakuotė   25 kg  
Sandėliavimas 

Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose

pakuotėse daugiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo

datos 


PASTABOS 
Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties. 
Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 
Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.