Knauf Klebespachtel P klijavimo ir armavimo mišinys polistireno plokštėms

Prekės aprašymas

Knauf Klebespachtel P klijavimo ir armavimo mišinys polistireno plokštėms

Gamykloje paruoštas sausas cemento mišinys, skirtas putų polistireno (EPS) izoliacinėms plokštėms klijuoti, armuoti ir glaistyti. Tinka betono bei tinko paviršiams glaistyti išorėje ir patalpų viduje.

Techninė informacija

• Geras sukibimas.

• Laidus vandens garams.

• Paprasta darbo eiga.

• Su elastingumą, hidrofobiškumą ir sukibimą gerinančiais priedais.

• Skirtas dirbti mašininiu būdu ir rankomis.

• Ilga dengimo trukmė.

• Tvirtas (naudojant fasadų šiltinimo sistemose su silikoniniu tinku Knauf Conni S, pasiekiama I atsparumo smūgiams kategorija).

Naudojimo paskirtis

Klijavimo ir armavimo mišinys termoizoliacinėms plokštėms iš polistireninio putplasčio klijuoti bei armuoti, taip pat betono ir tinko paviršiams glaistyti.

Produktas yra vienas iš Knauf sertifikuotos fasadų šiltinimo sistemos Knauf Termo Plus P komponentų.

Darbo eiga

Klebespachtel P maišo turinį supilkite į maždaug 7 l švaraus vandens ir išmaišykite lėtai besisukančiu sraigtiniu maišytuvu. Palaukite 5 min., kol subręs. Jei reikia, darbui tinkamą konsistenciją nustatykite papildomai įpildami vandens ir išmaišydami dar kartą.

Izoliacinių plokščių klijavimas

Padenkite izoliacinės plokštės kraštus 5 cm pločio, 2 cm aukščio klijų juosta ir klijų kauburėliais plokštės viduryje. Klijuojamasis paviršius turi sudaryti ne mažiau kaip 40 % plokštės paviršiaus. Po 24 valandų, jei reikia, galima tvirtinti smeigėmis.

Klijuojant neoporo tipo polistireno plokštes, fasadas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių.

Izoliacinių plokščių armavimas

Paruoštą mišinį padenkite dantytuoju glaistytuvu (10x10 mm). Į šviežią klijuojamąjį glaistą įplukdykite stiklo audinio armavimo tinklą su ne mažiau kaip 10 cm užlaida ir tolygiai užglaistykite taip, kad armavimo tinklo nesimatytų. Rekomenduojamas armavimo sluoksnio storis ‒ ne mažiau kaip 5 mm.