Weber.vetonit 5000 greitai stingstantis išlyginamasis grindų mišinys

Prekės aprašymas

Weber.vetonit 5000 greitai stingstantis išlyginamasis grindų mišinys

Cemento pagrindu pagamintas mišinys, skirtas betoninių grindų išlyginimui, šildomų grindų įrengimui, nuolydžių formavimui rankiniu būdu, sausose ir drėgnose patalpose. Tinkamas kaip pagrindas po įvairiomis dangomis. Rekomenduojamas sluoksnio storis 5 - 50 mm, užpildant duobes - iki 80 mm.

SAVYBĖS

  • Pagrindiniam grindų išlyginimui
  • Šildomoms grindims
  • Sluoksnio storis 5-50 (80) mm
  • Galima vaikščioti po 2-3 val.
  • Galima dengti dangas po 1-5 parų

PAVIRŠIUS BEI PAGRINDO PARUOŠIMAS

Tinkami pagrindai yra betoninės arba smėlbetonio grindys (sukibimas su pagrindu > 1 Mpa). Nuo pagrindo reikia pašalinti silpninančias sukibimą medžiagas, po to jį gruntuoti Weber SAD 54 arba Weber floor 4716 dispersija grindims. Prieš gruntavimą pagrindą reikia nusiurbti dulkių siurbliu.

MIŠINIO PARUOŠIMAS

Maišas (25 kg) sausos medžiagos maišomas su 3,5 litrų (14% sausos masės) švaraus kambario temperatūros vandens. Reikalui esant vandens kiekis gali būti padidintas iki 0,5 litro / 25 kg maišo. Maišoma elektrinio gręžtuvo ir maišyklinio antgalio pagalba 1 - 2 minutes (iki vienalytės masės susidarymo). Priklausomai nuo temperatūros paruoštą mišinį galima naudoti 30 minučių bėgyje. Šaltomis sąlygomis, naudokite šiltą vandenį (maks. 35°C).
Dėmesio, vandens perteklius sukelia sluoksnių atskyrimą ir silpnina mišinį.

DARBO INSTRUKCIJA

Pastatas, kuriame atliekami darbai turi turėti stogą, langų ir durų angos privalo būti uždengtos. Darbo metu ir savaitę po to pagrindo ir aplinkos temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +10°C. Skiedinys ant pagrindo užnešamas plienine mentele ir išlyginamas liniuote. Įrengiant šildomas grindis skiedinys armuojamas, sluoksnio storis privalo būti ne mažiau 40mm.

DŽIŪVIMAS IR APDIRBIMAS

Grindimis galima vaikščioti maždaug po 2-3 valandų, jeigu patalpos temperatūra džiūvimo metu siekė 20°C. Tokias grindis galima šlifuoti arba galutinai glaistyti grindų glaistu weber.vetonit 3000. Jei sluoksnis mažiau nei 10 mm ir oro temperatūta 20 ° C bei drėgnumas apie 50% dangas galima dengti po 1 dienos. Storesni sluoksniai džiūsta apytiksliai apie 10mm per vieną dieną. Didelis drėgmės kiekis ir žema temteratūra lėtina džiūvimo laiką. Įrengiant grindų dangą būtina atsižvelgti į pagrindo drėgnumą ir vadovautis dangų gamintojų rekomendacijomis. Paviršiaus nerekomenduojama dažyti arba palikti nepadengto. Nesukietėjęs skiedinys plaunamas vandeniu, sukietėjęs pašalinamas mechaniniu būdu.

ORO SĄLYGOS DARBO METU

Darbo ir džiūvimo metu oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +10°C ir aukštesnė kaip +25°C. Optimali oro temperatūra +15 ... + 20 °C.

PASTABA

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 

Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

MIŠINIO SĄNAUDOS

Sąnaudos apie 1,8 kg/m²/mm
Rekomenduojamas sluoksnio storis 5-50 (80 duobių užpildymui) mm
Vandens kiekis 3,5 l / 25 kg (14% sausos masės)
Kietėjimo laikas 2-3 h (20 °C, 50% RH)
Grindų dangos klojimas po 1-5 dienų
Rišanti medžiaga cementas
Užpildas smėlis, kalkakmenis max frakcija 1,2 mm
Vaikščiojimas po 2-3 val
Sukibimo stipris po 28 parų > 1,0 MPa. Sukibimas su betonu (K30)
Atsparumo gniuždymui klasė C20 (EN 13813)
Stipris gniuždant po 28 dienų > 20 MPa (23 °C, 50% RH)
Atsparumo lenkimui klasė F5 (EN 13813)
Stipris lenkiant po 28 parų > 5 MPa (23 °C, 50% RH)
Susitraukimo po 28 parų <0,5 mm / m (23 °C temperatūroje, 50% RH)
Susitraukimas <0,05%
Degumo klasė A 2 fl sl (EN 13501-1)
Gali būti naudojamas biuruose (EN 13813). Klasė RWFC 250.
Atsparumas vandeniui Atsparus
pH 10,5-11
Spalva pilka
Tinkamas naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos (neatidarytą pakuotę laikant sausoje vietoje)
Pakuotė 25 kg maišas
Sertifikatai CE, M1