Sheetrock® universalus paruoštas naudoti glaistas

Prekės aprašymas

Sheetrock® universalus paruoštas naudoti siūlių glaistas yra skirtas tvirtinti siūlių juostą, glaistyti gipso plokščių siūles ir rankiniu būdu formuoti paprastas paviršiaus tekstūras. Jo privalumai - patogumas dirbant su viena medžiaga, geros juostos tvirtinimo ir paviršiaus glaistymo savybės. Jis taip pat tinka gipso plokštėms plonu sluoksniu bei drėgmės neveikiamų gipso plokščių ir mūro įtrūkimams užglaistyti. Tankis 1,65 kg/l.

Montavimas 
Sheetrock® universalus  siūlių glaistas yra lengvai tepamas, gerai sukimba ir yra lengvai šlifuojamas. Jis jau paruoštas naudoti, todėl nereikia jo ruošti darbo vietoje. Siūlių apdorojimas vyksta greitai, lengvai ir sklandžiai - taip sumažinamos darbo sąnaudos ir užtikrinama gera išvaizda bei darbo kokybė.

Bendri produktų duomenys

Medžiaga: vinilo polomero rišiklis

Dengimas: rankiniu arba mechaniniu būdu

Laikymo sąlygos: 9 mėnesiai; saugoti nuo karščio ir užšalimo

Spalva: balta

Naudojama: briaunų glaistymui, daugiasluoksniui dengimui arba plono sluoksnio formavimui. Galima glaistyti jungtis ir siūles. Puikiai tinka glaistyti įtrūkimams.

Paskirtis ir naudojimosi instrukcija

Gaminys skirtas tik vidaus darbams: gipskartoniui ir kitokiam sausam tinkui glaistyti. Tinkas arba mūro plyšiai turi būti neveikiami drėgmės. Prieš glaistant kitą sluoksnį ankstesnis sluoksnis turi būti išdžiūvęs, o prieš pradedant tolesnę apdailą visas glaistas turi būti visiškai išdžiūvęs.

Universalų glaistą reikia šlifuoti 120 numerio arba smulkesniu švitriniu popieriumi (200 numerio arba smulkesniu šlifavimo tinkleliu)

Jeigu gipskartonio paviršių ruošiamasi dažyti blizgiais, pusiau blizgiais arba pusiau matiniais dažais, po įprastinio gipskartonio plokščių siūlių ir briaunų glaistymo, visą paviršių nuglaistykite plonu universalaus, PLUS 3™ arba siūlių glaisto sluoksniu. Tai sumažina dažų sugeriamumą tose vietose, kur sienos ir lubos bus apšviečiamos intensyviu dirbtiniu apšvietimu arba dirbtiniu šoniniu apšvietimu, sukuriant šėšėlių efektą.

Paruošimas

Gipskartonio plokštės sumontuojamos laikantis nurodymų. Glaistant gipskartonio plokštes, patalpoje turi būti ne žemesnė nei 13oC temperatūra. Reikia užtikrinti ir pakankamą vėdinimą, kad galėtų išgaruoti drėgmė.

Indo turinį reikia šiek tiek pamaišyti, vandens pilti nereikia. Glaistant tvirtinimo elementus ir kampų formavimo detales glaistą galima imti tiesiai iš indo.

Jeigu glaistas naudojamas glaistyti visą paviršių (ypač dengiant mechaniniais įrankiais), jį galima atskiesti. Vandens reikia pilti po 250 ml, kad glaistas nepasidarytų per skystas. Tada glaistą reikia truputį pamaišyti ir po kiekvieno vandens įpylimo bandyti kaip jis tepasi.

Privalumai

Paruošto mišinio naudojimo patogumas ir ekonomiškumas.

Gamykloje sumaišytas glaistas užtikrina nuolatinę aukštą kokybę. Žymiai sumažėja maišymui ir šlifavimui reikalingas laikas. Mažesnės sąnaudos darbo vietoje.

Geresnis tepamumas, puikus sukibimas.

Glaistas mažai skylinėja, ypač lengvai naudojamas. Kreminė konsistencija užtikrina puikų tepamumą ir gerą sukibimą.

Patogesnis naudojimas. Tinka glaistyti ir tokiomis sąlygomis, kai greitas medžiagos džiūvimas yra nepageidaujamas, užtikrina ilgesnį drėgnos briaunos išlikimą, taip išvengiant anksčiau užtepto mišinio susikočiojimo ir suskilimo. Taip pat išvengiama nesklandumų dėl ant atidaryto indo sienelių susidarančios plutelės.

Mažas traukimasis užtikrina geresnę apdailos kokybę.

Gaminant glaistus parenkami traukimosi parametrai užtikrina geresnius darbo rezultatus be papildomų rūpesčių, kurių paprastai atsiranda naudojant standartinius paruoštus naudoti produktus.