Weber.vetonit SR granito skaldelė

Prekės aprašymas

APIE PRODUKTĄ

Apdailinis natūralaus granito skaldelės sluoksnis. Skaldelė užbarstoma ant pagrindo rankiniu būdu ir prispaudžiama trintuve guminiu padu. Frakcija – 2–5 mm. Dulkėtą skaldelę patartina persijoti sieteliu, kurio akutės yra 1x1 mm, ir perplauti. Siūloma 5 spalvų paletė. Maišant skaldeles galima išgauti įvairius atspalvius.

ORO SĄLYGOS DENGIMO IR DŽIŪVIMO METU

Dirbant, ir penkias dienas po to aplinkos ir pagrindo temperatūra turi būti aukštesnė nei +5°C, o paruošto mišinio ne mažesnė nei+10°C. Geriausia dirbti kai debesuota, be kritulių oro temperatūra +10°C-+20°C. Darbo metu patartina vengti tiesioginių saulės spindulių ir stipraus vėjo. 

PASTABA

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 

Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

MIŠINIO SĄNAUDOS

Išeiga apie: 8-10 kg/m²
Pakuotė 25 kg maišas