Weber.vetonit 138 pagrindas skaldelei

Prekės aprašymas

APIE PRODUKTĄ

Cementinis mišinys, skirtas blokinių ir betoninių sienų bei cokolių apdailai.

Mišinys tepamas plonu 3-4 mm sluoksniu. Išlygintą, tvirtą ir švarų cementinį pagrindą būtina drėkinti. Iš pradžių tepamas nedidelis sluoksnis klijų, po to iššukuojamas dantyta glaistykle 9x6 arba 8x6mm ir vėl lyginamas lygia glaistykle tol, kol gaunamas lygus paviršius. Po to, kuo skubiau, kol nepradėjo džiūti klijų sluoksnis, užmetama dekoratyvinė granito skaldelė.

ORO SĄLYGOS DENGIMO IR DŽIŪVIMO METU

Dirbant, ir penkias dienas po to aplinkos ir pagrindo temperatūra turi būti aukštesnė nei +5°C, o paruošto mišinio ne mažesnė nei+10°C. Geriausia dirbti kai debesuota, be kritulių oro temperatūra +10°C-+20°C. Darbo metu patartina vengti tiesioginių saulės spindulių ir stipraus vėjo. 

PASTABA

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 

Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

MIŠINIO SĄNAUDOS

Išeiga Apie: 3-4 kg/m²
Pakuotė 25 kg maišas
Sandėliavimas Sandėliavimas: sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse mažiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.