Weber TD 336 silikatinis-silikoninis tinkas

Prekės aprašymas

Čia galite rasti TD 336 silikatinio-silikoninio tinko spalvų gamą

 
Plonasluoksnis tinkas vandeninio potašo stiklo pagrindu, su hidrofobiniu silikono priedu, pastos pavidalo, paruoštas naudoti. Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos 
sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, kurių izoliacija įrengiama iš polistireninio putplasčio ir mineralinės vatos. 

SAVYBĖS
 

Labai stabilus, itin atsparus mechaniniams pažeidimams, elastingas, labai laidus vandens garams, itin atsparus išmetamosioms dujoms ir cheminiams oro teršalams, nenusėda teršalai, savaiminio valymo efektas, veikiant atmosferos krituliams, iš pat pradžių natūraliai atsparus dumblių atsiradimui, į paviršių menkai įsigeria drėgmė, lengva palaikyti švarą, labai gerai sukimba su mineraliniu pagrindu, lengva užtepti. 

PAVIRŠIUS IR PAGRINDO PARUOŠIMAS
 

Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Termoizoliacinės plokštės turi būti priklijuotos Weber.therm 403 arba Weber.therm 405 klijais, išlygintos Weber.therm 410 armavimo mišiniu su armavimo tinkleliu. Armavimo sluoksnis turi gerai sukietėti ir išdžiūti (apie 3 dienas). Išdžiuvusį sluoksnį gruntuoti Weber PG 221 arba Weber PG 215 gruntu mažiausiai 
prieš 12 val. iki tinkavimo. 

TINKO PARUOŠIMAS 

Silikatinis-silikoninis Weber TD 336 tinkas pristatomas jau paruoštas naudoti, jį tereikia kruopščiai išmaišyti elektriniu maišytuvu. Jeigu tinkas pernelyg tirštas (dėl ilgo laikymo, aukštos temperatūros ir pan.), tinką galima atskiesti įpylus truputį švaraus vandens – ne daugiau kaip 200 ml į 30 kg kibirą.
Taip pat rekomenduojama tinkuoti tinku iš tos pačios gaminių siuntos. Jeigu tai neįmanoma, rekomenduojama sumaišyti kelis skirtingų tinko siuntų kibirus didesniame inde ir nuolatos papildyti mažėjantį skiedinio kiekį.
 
TINKAVIMAS 

Išmaišytą tinką Weber TD 336 tepti ant nugruntuoto pagrindo nerūdijančio plieno mente. Tepti reikia tolygiai, tinko perteklių nubraukti mente, kol bus gautas reikiamas sluoksnis. Nutinkavus reikia nedelsiant išlyginti tinką kieta plastmasine mentele. Tinko nereikėtų lyginti šlapiu įrankiu. Ištisinį sienos paviršių tinkuoti visą iš karto, nedarant pertraukų. Taip pat rekomenduojama tinkuoti tinku iš tos pačios gaminių siuntos. Jeigu tai neįmanoma, rekomenduojama sumaišyti kelis skirtingų tinko siuntų kibirus didesniame inde ir nuolatos papildyti mažėjantį skiedinio kiekį. 
Oro temperatūra tinkavimo ir džiuvimo metu negali būti žemesnė kaip +5°C ir aukštesnė kaip +25°C. Nutinkuotą paviršių reikia saugoti nuo tiesioginio atmosferos kritulių poveikio, kol tinkas visiškai sukietės. Tinkuoti patartina nevėjuotu oru, taip pat vengti tiesioginių saulės spindulių tinkuojamai sienai. Džiuvimo laikas apie 48 val. Laikas, per kurį tinkas visiškai sukietėja, esant dideliam santykiniam oro drėgnumui ir žemai temperatūrai, gali pailgėti iki kelių dienų. 

SPALVŲ GAMA 

213 spalvų pagal spalvų paletę "Weber Color Spectrum", (atitinka NCS spalvų paletę). 

TECHNINIAI DUOMENYS 

 

Sudėtis Vandeninis potašo stiklas, vandeninė silikono dervos dispersija, marmuro smėlis, užpildai, pigmentai, labai atsparūs šviesai ir atmosferos sąlygoms, modifikuojamieji priedai
Tūrinis svoris 1,6–1,8 g/cm3
Lipumas >0,2 N/mm2
Difuzinio pasipriešinimo koeficientas μ = 25–50
Vandens garų prasiskverbimo koeficientas Sd = 0,04–0,08
Leistinas spalvos šviesumo koeficientas 30
Atviras džiūvimo laikas Apie 30 min.
Laikas, per kurį tinkas visiškai surišamas Apie 48 val. (standartinėmis sąlygomis: temp. +20oC, santykinis oro drėgnumas 
65%) - kitokiomis sąlygomis džiūvimo laikas gali būti ilgesnis arba trumpesnis
Šilumos laidumo koeficientas λ = 0,6 W/moK
Pakuotė 30 kg kibirėlis
Sandėliavimas Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliuose sandariai uždengtuose kibiruose, ne žemesnėje nei +1oC, daugiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos
FAKTŪRA IR IŠEIGA
 

Faktūra

 Frakcija

Išeiga kg/m2

Samanėlė

1,0 mm

1,5-2,0

Samanėlė

1,5 mm

2,5-3,0

Samanėlė

2,0 mm

3,5-4,0

 

Faktūra

 Frakcija

Išeiga kg/m2

Raižytas

2,0 mm

2,5-3,0

 


PASTABOS 

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų sugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties. 
Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 
Saugoti akis ir odą, jeigu skysčio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.