Weber TD 321 akrilinis dekoratyvinis tinkas

Prekės aprašymas

Čia galite rasti TD 321 dekoratyvinio tinko spalvų gamą

   
Plonasluoksnis tinkas akrilo dispersijos pagrindu, pastos pavidalo, paruoštas naudoti. Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, kurių izoliacija įrengiama iš polistireninio putplasčio tokiose kaip Weber MW F010

SAVYBĖS 

Stabilus, atsparus išmetamosioms dujoms ir cheminiams oro teršalams, elastingas, labai atsparus mechaniniams pažeidimams, į paviršių menkai įsigeria drėgmė, galima plauti vandeniu, labai gerai sukimba su įvairių rūšių pagrindu, lengva užtepti, kietėjant mažai veikia atmosferos sąlygos. 

PAVIRŠIUS IR PAGRINDO PARUOŠIMAS 

Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Termoizoliacinės plokštės turi būti priklijuotos Weber.therm403 arba Weber.therm 405 klijais, išlygintos Weber.therm 410 armavimo mišiniu su armavimo tinkleliu. Armavimo sluoksnis turi gerai sukietėti ir išdžiūti (apie 3 dienas). Išdžiuvusį sluoksnį gruntuoti Weber PG 221 arba Weber PG 215 gruntu mažiausiai prieš 12 val. iki tinkavimo. 

TINKO PARUOŠIMAS 

Akrilo tinkas Weber TD 321 pristatomas jau paruoštas naudoti, jį tereikia kruopščiai išmaišyti elektriniu maišytuvu. Jeigu tinkas pernelyg tirštas (dėl ilgo laikymo, aukštos temperatūros ir pan.), jį galima atskiesti įpylus truputį švaraus vandens – ne daugiau kaip 200 ml 30 kg kibirui.
 
TINKAVIMAS 

Išmaišytą tinką Weber TD 321 tepti ant nugruntuoto pagrindo nerūdijančio plieno mente. Tepti reikia tolygiai, tinko perteklių nubraukti mente, kol bus gautas reikiamas sluoksnis. Nutinkavus reikia nedelsiant išlyginti tinką kieta plastmasine mentele. Tinko nereikėtų lyginti šlapiu įrankiu. Ištisinį sienos paviršių tinkuoti visą iš karto, nedarant pertraukų.
Taip pat rekomenduojama tinkuoti tinku iš tos pačios gaminių siuntos. Jeigu tai neįmanoma, rekomenduojama sumaišyti kelis skirtingų tinko siuntų kibirus didesniame inde ir nuolatos papildytimažėjantį skiedinio kiekį.

  ORO SALYGOS TINKAVIMO IR KIETĖJIMO METU


Oro temperatūra tinkavimo ir džiūvimo metu negali būti žemesnė kaip +5°C ir aukštesnė kaip +25°C. Nutinkuotą paviršių reikia saugoti nuo tiesioginio atmosferos kritulių poveikio, kol tinkas visiškai sukietės. Tinkuoti patartina nevėjuotu oru, taip pat vengti tiesioginių saulės spindulių tinkuojamai sienai – tokios sąlygos pagreitina tinko džiūvimą. Džiūvimo laikas apie 48 val. esant normalioms oro sąlygoms. Laikas, per kurį tinkas visiškai išdžiūsta esant dideliam santykiniam oro drėgnumui ir žemai temperatūrai, gali pailgėti iki kelių dienų. 

SPALVŲ GAMA 


248 spalvos pagal spalvų katalogą "Weber Color Spectrum" (atitinka NCS spalvų paletę). 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudėtis Vandeninė akrilo dervos dispersija, marmuro smėlis, užpildai, pigmentai, labai atsparūs šviesai ir atmosferos sąlygoms, modifikuojamieji priedai
Tūrinis svoris 1,6–1,8 g/cm3
Lipumas >0,2 N/mm2
Difuzinio pasipriešinimo koeficientas μ = 120
Atviro džiūvimo laikas Apie 20 min.
Laikas, per kurį tinkas visiškai surišamas apie 48 val. (standartinėmis sąlygomis: temp. +20oC, santykinis oro drėgnumas 65%) - kitokiomis sąlygomis surišimo laikas gali būti ilgesnis arba trumpesnis
Pakuotė 30 kg kibirėlis
Sandėliavimas Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliuose sandariai uždengtuose kibiruose, ne žemesnėje nei +1oC, daugiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos
 
 FAKTŪRA IR IŠEIGA
 

Faktūra

Frakcija

Išeiga kg/m2

Samanėlė

1,5 mm

2,5-3,0

Samanėlė

2,0 mm

3,5-4,0

 
 

Faktūra

Frakcija

Išeiga kg/m2

Raižytas

1,5 mm

2,5-2,8

Raižytas

2,0 mm

2,8-3,0

Raižytas

3,0 mm

4,0-4,5

 
    
PASTABOS 

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties. 
Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 
Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.