Weber.pas topdry AquaBalance hidrofilinis tinkas su paviršiaus drėgmės lygio savireguliacijos poveikiu

Prekės aprašymas

Čia galite pažiūrėti filmuką apie weber.pas topdry Aquabalance

APIE PRODUKTĄ

Paruoštas naudoti, plonasluosknis pastos pavidalo dekoratyvinis tinkas. Gaminys pagamintas naudojant „AquaBalance“ technologiją – su- kietėjusio tinko struktūra sudaryta iš mikrokanalų, todėl tinko paviršius pasižymi hidrofilinėmis savybėmis, t. y. nebijantis vandens. Tuo metu, kai vandens lašas patenka ant tinko paviršiaus, pastarojo paviršius suplokštėja, todėl greičiau vyksta vandens garavimas. Vanduo mikro kanalų sistema per itin trumpą laiką pasiskirsto ant tinko paviršiaus, kas pagreitina vandens garavimą. Tinkas savarankiškai reguliuoja drėgmės prasiskverbimą į paviršių. Unikali tinklo struktūra užtikrina itin greitą išdžiuvimą ir yra lengvai nuplaunama vandeniu, todėl nesusidaro palankios sąlygos dumbliams, grybeliams ir pelėsiams atsirasti bei veistis.

PASKIRTIS

 • Pastatų ir kitų pastato elementų spalvota paviršiaus apdaila
 • Spalvotas apsauginis sluoksnis šiltinimo sistemose
 • Naudojamas pastato išorėje ir viduje
 • Dengiamas rankiniu arba mechaniniu būdu

SAVYBĖS

 • Natūralus atsparumas dumbliams, grybeliams ir pelėsiams
 • Didelis garų pralaidumas
 • Didelis atsparumas smūgiams
 • Didelis elastingumas
 • Atsparus šarmams, išmetamosioms dujoms
 • Atsparus šalčiui
 • Dekoratyvinis tinkas su spalva - (100 spalvų variantų nemokamai)
 • Plaunamas (galima plauti vandeniu)
 • Paruoštas naudojimui

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Paviršius turi būti lygus ir glotnus. Visi tinkuojami paviršiai turi būti gruntuojami naudojant weber.prim compact gruntu.

MIŠINIO PARUOŠIMAS

weber.pas topdry AquaBalance tinkas pristatomas jau paruoštas naudoti, jį tereikia kruopščiai išmaišyti elektriniu maišytuvu. 

Jeigu tinkas pernelyg tirštas (dėl ilgo laikymo, aukštos temperatūros ir pan.), tinką galima atskiesti įpylus truputį švaraus vandens – ne daugiau kaip 250 ml į 30 kg kibirą. Taip pat rekomenduojama tinkuoti tinku iš tos pačios gaminių siuntos. 

PATARIMAI DĖL PRITAIKYMO

Išmaišytą weber.pas topdry AquaBalance tinką dengite ant gruntuoto paviršiaus nerūdijančiojo plieno mentele. Tinko masę stenkitės dengti kiek įmanoma tolygiau, bet kokį gaminio perteklių nuimkite mentele, kol sluoksnio storis atitiks tinko frakciją.

Uždengtą tinką iškart išlyginkite kieta plastmasine mentele. Nelyginkite sluoksnio drėgnu įrankiu. Nemeskite tinko pertekliaus į kibirą su tinku užtrinimo metu.

Dengdami tinką ant paviršiaus mechaniniu būdu, būtinai pūskite 2–3 sluoksnius ir naudokite kryžminį klojimo metodą (pirmas sluoksnis klojamas horizontaliomis juostomis, kitas sluoksnis – vertikaliomis juostomis ir t. t.) Mechaniniu būdu klojamo tinko užlyginti nereikia.

Dengdami sienų paviršių dekoratyviniu tinku nepamirškite, kad turite vienu kartu padengti visą sienos paviršių, būtina naudoti tos pačios partijos/siuntos gaminius.

Visiškai išdžiuvusio tinko spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavyzdinės spalvos, skirtumas priklauso nuo gaminio tipo, granulės kietumo, lyginimo būdo ir aplinkos sąlygų darbo metu. Tinkavimo darbus rekomenduojama organizuoti atsižvelgiant į tinkuojamo paviršiaus plotą ir aplinkos sąlygas.

ORO SĄLYGOS TINKAVIMO IR DŽIŪVIMO METU

Oro temperatūra tinkavimo ir džiuvimo metu negali būti žemesnė kaip +5°C ir aukštesnė kaip +25°C. Nutinkuotą paviršių reikia saugoti nuo tiesioginio atmosferos kritulių poveikio, kol tinkas visiškai sukietės. Tinkuoti patartina nevėjuotu oru, taip pat vengti tiesioginių saulės spindulių tinkuojamai sienai. Džiuvimo laikas apie 48 val. Laikas, per kurį tinkas visiškai sukietėja, esant dideliam santykiniam oro drėgnumui ir žemai temperatūrai, gali pailgėti iki kelių dienų.

SANDĖLIAVIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

Tinko masė transportuojama ir saugoma originalioje uždarytoje pakuotėje. Tinko masė weber.pas topdry išlaiko savo savybes iki 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti sausoje, gerai vėdinamoje vietoje. Saugoti nuo pernelyg aukštų ir žemų temperatūrų.

PASTABA

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. 

Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

MIŠINIO SĄNAUDOS

Išeiga: rankinis užtepimas 2,2Œ–2,6 kg/m2
Išeiga: mechaninis užtepimas 2,5–2,9 kg/m2
Pakuotė 30 kg kibiras
Vandens garų pralaidumas V2
Vandens įgėris W3
Sukibimo stirpis 0,4 MPa
Ilgaamžiškumas 0,7 MPa
Šilumos laidumas λ 0,61 W/mK
Atsparumas ugniai A2 – s1, d0
Naudojimo temperatūra nuo +5 iki +25 °C
Atviras džiuvimo laikas Apytiksl. 20-30 minučių
Struktūra Samanėlė 1,5; 2 mm
Informaciniai dokumentai EN 15824: 2009