Knauf Strukturputz mineralinis dekoratyvusis tinkas "samanėlė"

Prekės aprašymas

Knauf Strukturputz mineralinis dekoratyvusis tinkas "samanėlė"

  • Vidaus ir išorės darbams
  • Mineralinis
  • Greitas ir paprastas naudojimas
  • Laidus vandens garams
  • Su vandenį atstumiančiais priedais
  • Skirtas dirbti rankomis

Techninė informacija

Atitinka standartą: LST EN 998-1; Atsparumo gniuždymui klasė: CS II; Sukibimo stipris: ≥ 0,2 N/mm²; Degumo klasė: A1; Vandens garų laidumo (difuzijos) koeficientas μ: 5/20; Vandens įgeriamumo klasė: W1; Galiojimo laikas: sausose patalpose ant padėklų galima sandėliuoti maždaug 12 mėn.

Naudojimo paskirtis

Knauf Strukturputz mineralinis dekoratyvusis tinkas, skirtas sertifikuotoms fasadų šiltinimo sistemoms Knauf Termo Plus M ir Termo Plus P dekoratyvaus tinkavimo darbams atlikti. Taip pat naudojamas ant tokių pagrindų: mineralinio pagrindo tinkų, lygių betoninių paviršių, gipsinio tinko ir gipskartonio plokščių. Tinka vidaus ir išorės darbams.

PRODUKTO VARIANTAI

AprašymasProdukto variantai
Strukturputz Gr. d - 1,2 mm, pakuotė - 25 kg
Gr. d - 2,0 mm, pakuotė - 25 kg
Gr. d - 3,0 mm, pakuotė - 25 kg

Darbo eiga

Pagrindas turi būti sausas, patvarus, neįšalęs, be dulkių, be birių dalelių ir neaprasojęs. Tinkuojami paviršiai turi būti apsaugoti nuo lietaus ir aukštos temperatūros. Mineraliniais (kalkių ir cemento) tinkais nutinkuotą pagrindą gruntuoti Knauf Tiefengrund, po to gruntuoti Knauf Putzgrund Mineral. Gipsinį tinką, gipskartonio plokštes nugruntuoti su Knauf Tiefengrund, po to su Knauf Putzgrund. Betoninius, tvirtus, šilumos izoliavimo sistemų pagrindus prieš tinkavimą gruntuoti su Knauf Putzgrund Mineral. Mišinį suberkite į švarų vandenį (25 kg + maždaug 5–6 l) ir maišykite, kol susidarys vientisa masė be gumuliukų, palaukite 5 min. ir dar kartą permaišykite. Po to mentele dėkite ant paviršiaus reikalingu storiu ir trinkite su tam skirta trintuve. Sumaišyta medžiaga tinka darbui maždaug 2 val. Oro ir pastato temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti aukštesnė nei +5 ºC. Saugokite nuo lietaus ir tiesioginių saulės spindulių.