Knauf Siliconharz EG Farbe silikoniniai fasadiniai dažai

Prekės aprašymas

Knauf Siliconharz EG Farbe silikoniniai fasadiniai dažai 

  • Išorės darbams
  • Silikoniniai
  • Atsparūs UV spinduliams
  • Didelis atsparumas nešvarumams
  • Puikios sukibimo savybės
  • Laidūs garams

Techninė informacija

Tankis: apie 1,45 kg/dm³; Darbinė temperatūra: nuo +5 ºC iki +25 ºC; Atsparumas temperatūros poveikiui: nuo –20 ºC iki +70 ºC; Tonavimas: 275 Knauf paletės atspalviai bei specialūs atspalviai pagal užsakymą; Sąnaudos: dažant struktūrinį 3 mm tinką vienu sluoksniu, voleliu – apie 0,2 l/m²; Galiojimo laikas: sausose patalpose ant padėklų galima sandėliuoti maždaug 12 mėn.

PRODUKTO VARIANTAI

AprašymasProdukto variantai
Siliconharz EG Farbe A bazė, pakuotė - 15 l
B bazė, pakuotė - 15 l
C bazė, pakuotė - 15 l

Naudojimo paskirtis

Knauf silikoniniai dažai, skirti fasadų apdailai. Naudojami ant visų įprastų pagrindų ir mineralinio tinko, pvz., Knauf Dekorputz ir Knauf Strukturputz. Dažai yra Knauf Termo Plus P ir Knauf Termo Plus M išorinių sienų šiltinimo sistemų sudedamoji dalis. Užtikrina greitą vandens išgaravimą iš pagrindo ir puikiai apsaugo jį nuo išorės drėgmės.

Darbo eiga

Pagrindas turi būti laikantis apkrovas, vienalytis, sausas, tvirtas, švarus (be dulkių ir kitų sukibimą sunkinančių medžiagų, tokių kaip tepalas ar bitumas, likučių). Pakuotės turinį kruopščiai išmaišyti. Skiestus dažus būtina sunaudoti per trumpą laiką. Baltą tinką būtina dažyti mažiausiai du kartus, o spalvotam tinkui pakanka vieno karto. Jei reikia, antrą kartą dažyti galima mažiausiai po 8–12 val. Taip pat būtina stebėti, kad dažai pasiskirstytų tolygiai. Prireikus į dažus galima įpilti ne daugiau kaip 10 % vandens ir kruopščiai išmaišyti. Vieną atskirą plokštumą dažyti be pertraukos, naudojant to paties gamybos serijos numerio dažus. Dažus dengti voleliu, teptuku arba purškikliu. Saulės įkaitintų sienų dažyti negalima.