Styrofoam 300 PL A-N ekstruzinis polistirolas

Prekės aprašymas

Styrofoam 300 PL A-N ekstruzinis polistirolas

STYROFOAM 300 PL A-N - tai kieta melsvos spalvos izoliacinė plokštė, pagaminta iš ekstruzinio polistireno (XPS). STYROFOAM 300 PL A-N  izoliacinės plokštės tinka sienų, šalčio tiltelių, grindų izoliacijai. Plokštės lygiomis briaunomis ir šiurkščiu paviršiumi.

Produkto aprašymas

STYROFOAM 300 PL yra kieta izoliacinė plokštė, pagaminta iš ekstruzinio polistireno (XPS). Dėl uždaros porų struktūros šios homogeniškos medžiagos plokštės išsaugo savo mechanines ir izoliacines savybes sunkiausiose sąlygose (sąlytyje su drėgme arba vandeniu) ir išlaiko didelį ilgalaikį atsparumą apkrovai. Plokštės lygiomis briaunomis ir šiurkščiu paviršiumi. Uždarose medžiagos porose yra tik oras.

Techniniai parametrai

 Vertė
Žymėjimo kodas pagal CE XPS - EN 13164 - T1 - CS(10\Y)300 - WL(T)1,5 - DS(TH)
Šilumos laidumo koeficientas 0,033 W/m·K, kai storis 20, 30 mm
Degumo klasė F euroklasė
Stipris gniuždant (EN 826) ≥ 300 kPa
Vandens įmirkis, ilgalaikis, panardinus WL(T) (≤1,5 kg/m2)

Produkto paskirtis ir naudojimas

Paskirtis

STYROFOAM 300 PL izoliacinės plokštės tinka sienų, grindų, šalčio tiltelių izoliacijai. Dėl šiurkštaus gaminio paviršiaus ypač geras sukibimas su cementinio pagrindo skiediniais, tinkais ir klijais (rekomenduojama naudoti klijus be tirpiklių.

Montavimas

Ekstrudinio polistireno STYROFOAM 300 PL plokštės lengvos ir patogios montuoti, nesunkiai pjaustomos įprastais    įrankiais.
Plokščių montavimas atliekamas pagal gamintojo nurodymus. Klojant šias plokštes ant žemės, joms turi būti paruoštas išlygintas ir sutankintas pagrindas. Izoliacijos plokštės gali būti sukabinamos tarpusavyje specialiais tvirtinimo elementais FOAMLOCK (2 vnt. / plokštei). Jeigu plokštės montuojamos vertikalioje konstrukcijoje, reikalingas mechaninis tvirtinimas arba klijavimas. Jungiant STYROFOAM plokštes rekomenduojama naudoti klijus be tirpiklių. Klijų gamintojų naudojimo instrukcijose turi būti pateikta informacija apie polistireno plokščių klijavimo galimybę. Paviršiaus padengimas atliekamas pagal gamintojo pateikiamą informaciją.

Sandėliavimas ir darbas

STYROFOAM plokštes galima laikyti lauke, tačiau reikia apsaugoti nuo intensyvių saulės spindulių, geriausia – išlaikant originalią plokščių pakuotę. Plokštės neturi būti šalia degių šaltinių. Ilgą laiką būdami intensyviuose saulės spinduliuose plokščių paviršiai suyra į dulkes.

Produkto matmenys, kiekiai pakuotėse

Storis(mm)Plotis(mm)Ilgis(mm)m2/pad.vnt/pad.m2/pak.vnt/pak.
20 600 2400 172.80 6 28.80 20
30 600 2400 103.68 6 17.28 12