Eurovent WALL PROTECT viensluoksnė vėjo izoliacijos membrana

Prekės aprašymas

Eurovent WALL PROTECT - tai viensluoksnė vėjo izoliacijos membrana , pasižyminti aukštu garo praleidžiamumu, skirta naudoti  gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statybose, apsaugant juos  nuo vėjo, lietaus, ir drėgmės. Susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audėklo, užtikrina vejo izolaiciją ir aukštą vandens garų praleidžiamumą. Membrana Eurovent WALL PROTECT gaminama kelių skirtingų išmatavimų pagal ilgį ir plotį,  taip gaminį galima pritaikyti pagal individualius užsakovo poreikius. Eurovent WALL PROTECT sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, kurių dėka UV stabilumas siekia 3 mėn.

Eurovent WALL PROTECT - tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie padeda greitai, teisingai ir lengvai sumontuoti  gaminį ant stogo.

Panaudojimo sritis

Vejo izoliacijos plėvelė Eurovent WALL PROTECT naudojama karkasinių namų statyboje kaip karkasinių konstrukcijų izoliacija, ventiliuojamų fasadų, rąstinių namų, saidingo (apkalos) būdu pastatytų fasadų, gyvenamųjų namų konstrukcijų ir gamybinių patalpų statybose. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Nerekomenduojama šio gaminio naudoti šlaitinių apšiltintų stogų įrengime, kur turi būti naudojamos stoginės Eurovent plėvelės.

Aukšta Eurovent WALL PROTECT gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 

Techniniai duomenys

 

Paviršiaus tankis

apie 100g/m2

Garų praleidžiamumas

apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui

apie 4 mėnesius

Sd koeficientas

apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui

W 2

Ritinio matmenys

1,5 m x 50 mb = 75 m2 ; 2,7 m lub 3,0 m x 50 mb **

Padėklas

40 ritinių

 

Privalumai

 

  • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
  • lengvas ir greitas montavimas
  • stabilus UV spinduliavimui
  • vėjo izoliacinė