Eurovent STRONG ketursluoksnė kombinuota difuzinė stogo plėvelė

Prekės aprašymas

Eurovent STRONG – tai ketursluoksnė kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų bei  ištisai apkalamų stogų dengimui. Susideda iš keturių sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių sluoksnių, PE tinklelio ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio. Šis gaminys pasižymi išskirtinu atsparumu plyšimui. Eurovent STRONG  pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių.

Eurovent STRONG – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie padeda greitai, teisingai ir lengvai sumontuoti gaminį ant stogo.

Panaudojimo sritis

Eurovent STRONG plėvelė naudojama šlaitinių ventiliuojamų bei  ištisai apkalamų stogų dengimui kaip stogo dangos paklotas. Savo sandaros bei stiprumo dėka ji kaip nedaugelis  esančių rinkoje gaminių rekomenduojama naudoti dengiant stogą skalūnu. Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir  atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią plėvelę, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką - tai užtikrina efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo plėvelę, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent Strong gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

DĖMESIO !
Yra galimybė užsisakyti Eurovent STRONG stogo plėvelės versiją su lipnia juosta. Šiuo atveju gaminys vadinasi Eurovent STRONG SK

 

Techniniai duomenys

 

Paviršiaus tankis

apie 160g/m2

Garų praleidžiamumas

apie 3000 g/m2/24h*

Stabilumas UV spinduliavimui

apie 4 mėnesius

Sd koeficientas

apie 0,02 m

Nepraleidžiamumas vandeniui

W 1

Ritinio matmenys

1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas

40 ritinių

 

Privalumai

 

  • ekstremaliai atspari plyšimui
  • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
  • stabilus UV spinduliavimui
  • nepralaidi vandeniui