Eurovent SPECIAL 110 trisluoksnė pralaidi garams antikondensacinė stogo plėvelė

Prekės aprašymas

Eurovent SPECIAL 110 – tai trisluoksnė pralaidi garams stogo plėvelė, skirta naudoti statybose šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui dedant betarpiškai po stogo danga, palėpės izoliacijos apsaugai. Susideda iš viršutinio ir apatinio polietileninės plėvelės sluoksnio ir vidinio armuojančio polipropileninio tinklelio, kuris užtikrina didelį gaminio atsparumą plyšimui. Stoginė plėvelė Eurovent SPECIAL 110 yra perforuota per visą savo paviršių, kas turi svarbią reikšmę gaminio garų pralaidumui.  Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius plėvelės atsparumą UV spinduliams iki 2 mėnesių.

Eurovent SPECIAL 110 – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie padeda greitai, teisingai ir lengvai sumontuoti gaminį ant stogo.

Panaudojimo sritis

Stogo plėvelė Eurovent SPECIAL 110 naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitinių, apšildytų bei ventiliuojamų stogų įrengime. Apsaugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo uždengimo – nuo drėgmės ir atmosferinio vandens (lietaus, sniego, rūko), užpučiamo po stogo danga. Taip pat idealiai apsaugo termoizoliaciją nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Įrenginėjant apšiltintą stogą, reikia palikti  min. 5 cm tarpelį tarp plėvelės ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Plėvelė Eurovent SPECIAL 110 neturi betarpiškai priglusti prie termoizoliacijos. Reikia prisiminti, kad ši plėvelė yra skirta šlaitinių apšiltintų stogų izoliavimui, todėl termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, tai  užtikrina stogo funkcionalumą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo plėvelę Eurovent SPECIAL 110, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent SPECIAL 110 gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 

Techniniai duomenys

 

Paviršiaus tankis apie 110g/m2
Garų praleidžiamumas apie 40 g/m2/24h
Stabilumas UV spinduliavimui apie 2 mėnesius
Sd koeficientas apie 1 m
Nepraleidžiamumas vandeniui W 2
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2
Padėklas 75 ritiniai

 

Privalumai

 

  • praleidžianti garus
  • lengvas ir greitas montavimas
  • atspari plyšimui
  • stabili UV spinduliavimui